אודות

עדי משמשת כיום פרשנית לענייני משטרה ומשפט בקשת 12,  יוצרת סרטים, מרצה וסופרת.
ב-2014-2017 הגישה את תכנית הרדיו הפופולארית ״הכל דיבורים״, שעסקה בנושאים אקטואליים. עד 2013 שימשה כתבת ופרשנית לענייני פלילים בקול ישראל.
לאורך השנים חשפה פרשות שחיתות ופשע, בהן פרשת "השופט המכה", יחסיו האינטימיים של אסף חפץ עם שוטרות בעת ששימש מפכ״ל המשטרה, קריסת תיק הרצח במועדון הבר נוער,ופרשות שחיתות ברשות המיסים. 
על עבודתה זכתה בפרסי רשות השידור ו ״אומ״ץ״.
ב-2013 הגישה בטלויזיה את תכנית המשפט והפלילים ״סירנות״, שבה הובאו סיפורים מעולם הפלילים והחקירות בזווית ביקורתית, ומחדלים של רשויות החוק.
ב-2016 יצרה את הסרט ״חיים בצל הפחד – סיפורו של אפי ברכה״ – על סיפור חייו עד למותו הטראגי של קצין המשטרה אפרים ברכה שחשף הצעה של הרב יאשיהו פינטו לשחד אותו, וספג הוא ומשפחתו רדיפה עד ששם קץ לחייו, סרט שהיה סוג של כתב אישום ציבורי של בני משפחתו של ברכה נגד בכירי המשטרה ומשרד המשפטים.
ב-2016 פירסמה את הספר ״יומנה של כתבת שטח״ – על הפרשות והסיפורים הגדולים שסיקרה, ובו היא מגלה פרטים מעניינים מעבודת כתב השטח, הלחצים והאיומים שיש עליו, הדרכים שהוא משיג סיפורים והאופן שבו הוא פועל.
ב 2018 שודר סרטה "עדים על הכוונת" שבו לראשונה דיברו למצלמה עדי מדינה שהפלילו את גדולי העבריינים בארץ ונשלחו למדינות מסתור בזהות בדויה.
ב 2019 פרסמה ספר שני, "אם רק היו נותנים לי לדבר", סיפורו של החוקר מספר 1 תנ"צ אפרים ברכה.
עדי מרצה בארץ ובחו״ל על עולם התקשורת ועל הפרטים המעניינים, שחלקם לא נחשפו, מאחורי הפרשות והחקירות הגדולות שהיו בישראל ומנחה קורסי תקשורת והופעה בפני מצלמה וקהל.

צור קשר

adimeiry1@gmail.com