הרצאות רצות

מאחורי הקלעים של עולם הפשע

הרצאה המהווה שער אל העולם המאיים והמסתורי של הפשע. הקהל ישמע פרטים שלא פורסמו בשום אמצעי תקשורת מעולם. ההרצאה תעסוק בפרשיות כגון : רצח הנערה תאיר ראדה והאם רומן זדורוב הוא אכן הרוצח, מקרה הרצח של עו"ד הפלילי יורם חכם-שאותו פגשה שבוע וחצי לפני שנרצח ושמעה ממנו על מעקב שהיה אחריו, הדרכים שבהן ארגוני הפשע סוחטים קורבנות תמימים, שוטרים שחצו את הקווים והתדרדרו לעולם של פשע ושחיתות, פרשת הרב פינטו, פרשת ״השופט המכה״-האם המערכת המשפטית מגוננת על בכיריה, הונאות כלכליות ועוד.

תרגילי חקירה של המשטרה

מהם תרגילי החקירה המובילים שהמשטרה עושה בחקירותיה, כיצד היא מפילה בפח נחקרים ואנקדותות מחקירות מתוקשרות.

הטרדות מיניות

הרצאה המתאימה לכל מקומות העבודה הרוצים להקפיד על סביבת עבודה הולמת ומכבדת.  מהן זכויותינו כנשים, מתי הטרדה היא הטרדה, דוגמאות, כיצד המערכת החוקית מתייחסת לסוגייה זו, כיצד יש לנהוג במקרה של הטרדה ומהן חובות המעסיק.
יובאו דוגמאות מהפרשות הגדולות והמתוקשרות בהן נחקרו אנשים מוכרים בעבירות מין שונות.

עבירות כלכליות

מה הם מעשי העוקץ והנוכלות השכיחים והבולטים ביותר היום בישראל: עוקץ הקרקעות – כיצד ניזהר מנוכלים שמבקשים לגנוב את הנכסים שלנו, עוקץ הכספומטים וכרטיסי האשראי, כיצד כנופיות של נוכלים מצליחות לגנוב לנו את פרטי האשראי והבנק, ומעשי מרמה של בעלי המקצוע שכולנו חייבים להשתמש בהם: עורכי דין, מדבירים, חשמלאים ועוד. 

קורס הופעה בפני מצלמה וקהל

קורס שבו כל מי שנדרש להופיע בפני קהל או מצלמה ילמד את סודות ההופעה, איך לדבר בתמציתיות ובצורה ברורה, כיצד להתמודד עם חרדת במה, על מה לשים דגש כשאנחנו מציגים נושא ואיך להתגבר על תקלות בזמן ההופעה.
מתאים לכל מי שמופיע קבוע או באופן חד פעמי ורוצה להיערך לכך, כולל אנשי עסקים, אנשי תקשורת ועובדים במקצועות שנדרשים להציג מצגות, ריאיונות או להנחות מפגשים.

ההרצאות והקורסים מיועדים ומתאימים לקהלי יעד רבים ומגוונים.
ישנה אפשרות להרצאות וקורסים באנגלית.

הנחיות

הנחיית פאנלים וימי עיון

צור קשר

adimeiry1@gmail.com