ספרים

"אם רק היו נותנים לי לדבר"
יצא לאור ב 1/2020
 

סיפורו הטראגי של החוקר מספר 1 תנ"צ אפרים ברכה, שחשף בפני מפקדיו את הצעתו של הרב פינטו לשחד אותו בכסף בתמורה לקבלת מידע מחקירה שהתנהלה נגדו.
"מרגע ההקלטה החלה הנקמה" – ברכה נשלח להקליט את הצעת השוחד ומרגע שזה קרה, במשך 3 שנים, הוא נרדף, הוכפש, ספג איומים וננטש על ידי בכירי המשטרה ומשרד המשפטים עד לסופו הטראגי.

“יומנה של כתבת שטח”
יצא לאור ב 20/2016 

הפרשות והחקירות המעניינות והמסעירות שאותן סיקרה ושאת חלקן חשפה. בספר סודות ופרטים שלא נחשפו על אותם אירועים, מה מתרחש מאחורי הקלעים, כיצד נולד סיפור ומה האינטרסים של הצדדים, וכן לחצים ואיומים במהלך העבודה העיתונאית . בין הפרשות הבולטות:  פרשת דודו טופז, רצח עורך הדין יורם חכם, פרשת ״השופט המכה״, שוד הכספות הגדול, הרצח והחקירה הכושלת במועדון הבר נוער, חקירות על הטרדות מיניות, מחדלים של המשטרה ותככים בצמרת. 

סרטים

 ״חיים בצל הפחד – סיפורו של אפי ברכה״

ב 2016, שנה אחרי ששם קץ לחייו קצין המשטרה תת ניצב אפרים ברכה, בשיאה של פרשת שחיתות שאותה חשף, שודר בערוץ 2 סרטה של עדי ״חיים בצל הפחד – סיפורו של אפי ברכה״, ובו מספרים בני משפחתו – בפעם הראשונה והיחידה – על חייו הבלתי אפשריים של קצין המשטרה, חיים שכללו איומים מגדולי העבריינים, כולל איומים לפגוע בבני משפחתו. הם מגלים מה עבר עליו ועליהם מאז חשף הקצין את רצונו של הרב יאשיהו פינטו לתת לו שוחד כספי בתמורה לקבלת פרטים מחקירה שבה היה הרב חשוד, הרדיפה שספג, הפחדים והנטישה מצד בכירי המשטרה ומשרד המשפטים, עד להתאבדותו ביולי 2015.

עדים על הכוונת

ב 2018 שודר בקשת הסרט עדים על הכוונת, שבו מדברים לראשונה עדי מדינה שהעידו נגד גדולי העבריינים בארץ והועברו במסגרת התכנית להגנת עדים למדינות זרות ורחוקות, בזהות בדויה.
 

צור קשר

adimeiry1@gmail.com